Výšivka na textil

1 Výšivka a nášivka na textil

tisková technologie

Nejčastěji využívaná technologie, pokud požadujete vysokou přidanou hodnotu. Výšivky dodávají textilnímu výrobku unikátní vzhled a vytváří z něj reprezentativní dárkový předmět. Vyšívání je možné až 12 barvami současně. Dokážeme vyšívat i velice složitou grafiku na jakýkoliv produkt z našeho e-shopu.

Vyšívacích metod je celá řada, proto klientům vždy radíme s vhodnou realizací tak, aby výsledek byl ekonomicky i vizuálně co nejvhodnější. Výšivku doporučujeme především u textilu vyšší cenové hladiny (mikiny, bundy, froté ručníky a fleece produkty). U běžných textilních výrobků, jako jsou trička či polokošile, doporučujeme vybírat z kvalitnějších materiálů o vyšší gramáži.

Výšivka je velice trvanlivá a vysoce odolná i při častém a opakovaném praní. Z toho důvodu jsou výšivky často žádané u gastro a výrobních podniků, kde je kladen důraz především na dlouhou životnost aplikované grafiky.

Upozornění: cena výšivky se stanovuje dle počtu stehů. Z toho důvodu je pro cenovou kalkulaci nezbytné zaslat náhled vyšívaného motivu.

Výhody výšivky:

Nevýhody výšivky:

Minimální množství:

Vhodné produkty pro výšivku:

Doporučená teplota praní:

Cenu výšivky výrazně ovlivňuje:

Výšivka na textil (foto č.1)Výšivka na textil (foto č.2)Výšivka na textil (foto č.3)

Výšivka na textil (foto č.4)Výšivka na textil (foto č.5)Výšivka na textil (foto č.6)

2 Samostatné nášivky

tisková technologie

Dodáváme i samostatné nášivky, které si zákazník aplikuje na vlastní textil. Vybírat můžete z těchto typů nášivek:

3 3D - plastická výšivka

tisková technologie

S 3D výšivkou ihned odlišíte svůj reklamní výrobek od běžného potisku či výšivky. 3D výšivka výrazně vystupuje nad vyšívaný textilní podklad. Díky tomu vzniká vizuálně poutavý a netradiční efekt.

3D výšivku je možné kombinovat s běžnou výšivkou, čímž lze dosáhnout zvýraznění jen určité části předlohy.

Uplatnění nacházíme především u mladé generace, u textilních výrobků k dalšímu prodeji a obecně u textilu vyšší cenové hladiny.

Výhody 3D výšivky:

Nevýhody 3D výšivky:

Minimální množství:

Vhodné produkty pro 3D výšivku:

Doporučená teplota praní: