It looks you are located outside Czech Republic and Slovakia. Please visit our international website online-textil.eu.
Doprava od 2000 Kč + DPH zdarma. Množstevní slevy. Objednejte ještě dnes a zboží obdržíte ve středu 19. června.

Online-textil.cz pro firmy a státní správu.

Hledáte stabilního partnera a českou firmu v oblasti reklamního textilu a případně reklamních předmětů? Rádi s Vámi navážeme spolupráci. Na naše služby se můžete spolehnout.

Poptávkový formulář

Konkurenční výhody

Kdo jsme?

Patříme mezi největší eshopy s reklamním textilem na českém trhu. Specializujeme se na velkoobjemové zakázky, pracujeme pro státní správu, korporátní společnosti a máme skvělé reference. Rychle a ve 100% kvalitě zpracujeme i opravdu velké zakázky v hodnotě milionů korun a dopravíme je kamkoliv po Evropě.

Co nabízíme?

Stavíme na kvalitě bez kompromisů. Kazové kusy z výroby automaticky nahrazujeme novými, používáme jen moderní a praní odolné tiskové technologie. V oboru se pohybujeme více než 25 let. Oproti klasickým tiskárnám jsme plně online, máme propracovanou logistiku a velmi přísnou jakostní politiku.

Jaké jsou možnosti textilu?

U firemních zákazníků, dlouhodobých spoluprací a velkých zakázek v podstatě neomezené. Mimo katalogové nabídky na eshopu spolupracujeme s výrobci textilu po celé Evropě. Pokud si nevyberete z naší katalogové nabídky, neváhejte se na nás obrátit s Vaší představou.

Jaké máte technologie?

Svět reklamního textilu se v posledních letech posouvá digitálním směrem a kdo tvrdí něco jiného, buď tiskne pouze sítotiskem a nebo technologii neovládá. Ale samozřejmě, na opravdu velké zakázky Vám ve většině případů nabídneme sítotisk, na fleece strojovou výšivku a na menší či speciální zakázky, včetně tisku na problematické materiály, digitální tisk. A pokud poběžíte maraton, nabídneme Vám samozřejmě 100% prodyšný sublimační potisk triček.

Jaké jsou naše ceny?

Vždy existuje někdo levnější, politiku nejnižší ceny u nás prosím nehledejte. Naše ceny však nejsou vysoké, pravidelně vyhráváme výběrová řízení a nebo podáváme nejnižší cenové nabídky.

Lukáš Kubale

jednatel společnosti

(+420) 602 591 974 (K dispozici PO-PÁ 10:00 - 17:00)

majitel@online-textil.cz

Pár čísel

M+ rukama nám prošlo doslova miliony kusů textilu
250K+ zpracovali jsme zhruba 250 000 objednávek
15 aktuálně zaměstnáváme zhruba 15 stálých zaměstnanců
25+ jsme na trhu přes 25 let (roku 2021 jsme se transformovali do s. r. o.)

Reference

Ikea Ricoh České dráhy Česká spořitelna ČEPS Prima FZU Český hydrometeorologický ústav Armáda spásy ČVUT Univerzita Karlova

Proč jsme nejlepší partner pro firemní a státní nákupy?

online-textil.cz

Platba na fakturu

Pravidelným zákazníkům z firemní klientely a všem zákazníkům ze státní správy nabízíme možnost platby fakturou se splatností. Standardní splatnost je 14 dnů, s možností prodloužení až na 30 dnů. Delší doby splatnosti je nutno dohodnout dle konkrétního obchodního případu. Do faktury umíme doplnit i povinné publikace, čísla objednávek a jiné požadavky vycházející ze standardů především státní správy a korporátních klientů.

online-textil.cz

Objemové slevy

Zakázky nad 25 000 Kč kalkulujeme individuálně a připravíme Vám cenovou nabídku ušitou na míru Vaší poptávce. Oproti jinýmdodavatelům zasíláme souhrnné nabídky obsahující vše. Cenu celé zakázky tak znáte dopředu na korunu přesně.

online-textil.cz

Dlouhodobé spolupráce

Nakupujete pravidelně v menších dodávkách? Do uživatelského účtu na eshopu Vám nastavíme individuální ceník. Umíme Vám nastavit i fixní ceník brandingu na potisk/výšivku bez ohledu na počet objednanýchks. Fixaci cen brandingu je nutno dohodnout dopředu, odvíjí se od ní výběrtechnologie brandingu.

online-textil.cz

Jsme pružní a rychlí

Víme, že rychlost je někdy důležitá. Proto zboží bez brandingu umíme expedovat v podstatě obratem, zboží včetně brandingu ve zrychleném procesu výroby zhruba do 1 týdne.

online-textil.cz

Skvělý e-shop

Vlastní vývoj eshopu, objednávkového, fakturačního i expedičního rozhraní nám dává možnost efektivně reflektovat požadavky zákazníků všech velikostí. Známe vaše požadavky, proto je nákup u nás hračka.

online-textil.cz

Nákup bez omezení

Textil prodáváme již od 1 ks. Potisk/výšivku realizuje od 25 ks nebo 4 000 Kč + DPH za textil. Omezení na vyšší počet ks na potisk/výšivku reflektuje naší filozofii velkoobjemové tiskárny vysoké jakostní politiky, která se u kusových zakázek velmi těžko nastavuje tak, aby pro nás zakázka byla rentabilní. Výjimku tvoří vzorování větších zakázek a on demand spolupráce pro další prodejce.

online-textil.cz

Archivace podkladů a zálohování

Ztratili jste fakturu? Nemůžete najít předchozí objednávku a chcete zrealizovat stejnou zakázku? Všechna data máme několikanásobně zálohovaná, můžete se na nás spolehnout i v tomto ohledu.

online-textil.cz

Firma tak akorát

Jsme hrdí na to, že jsme česká rodinná firma, dodáváme přidanou hodnotu a naše práce sklízí úspěch. Dodáváme v rámci celé EU, ale český trh je naší srdcovou záležitostí. Velké zakázky obvykle řeší přímo majitel firmy, takže si můžete být jistí, že se Vám dostane odborné péče. Nehoníme obraty, rosteme zdravým způsobem a z vydělaných peněz. Obratově rosteme každý rok o desítky procent. Můžete se spolehnout, nebo v to minimálně pevně věříme, že naše spolupráce může trvat dlouhé roky a bude konstantní po celou dobu naší spolupráce.

Nejoblíbenější produkty

Trička

s možností
potisku a výšivky

Mikiny

s možností
potisku a výšivky

Polokošile

s možností
potisku a výšivky

Bundy

s možností
potisku a výšivky

Čepice

s možností
potisku a výšivky

Služby

Potisk textilu

Kvalitní zakázkový potisk s důrazem na kvalitu a vysokou výrobní kapacitu

Strojová výšivka

Výšivky na textil včetně výroby samostatných nášivek

Vlastní značky

Visačky, etikety i typizované balení

Technologie v kostce

Digitální tisk

V digitálním tisku jsme opravdu dobří a dosahujeme trvanlivosti sítotisku při digitálním rozlišení, u menších zakázek za zlomek ceny. Potisknout umíme cokoliv z naší nabídky mimo fleece a froté. Bez nutnosti složité tiskové přípravy, přeloženo pro zákazníka tedy s možností v režimu expresní výroby.

Sítotisk

Roky ověřená tisková technologie pro potisk většího množství textilu. Ideální především na trika a hladké materiály. High-level z naší nabídky sítotisku je separační tisk rozpadem fotorealistického motivu do přímých barev (minimální množství 200-300 ks).

Strojové vyšívání

Propracované výšivky na veškerý sortiment z naší nabídky. Samozřejmě včetně možnosti samostatných nášivek.

Sublimace

Prodyšný tisk vhodný pro potisk funkčního oblečení. Pozor, bez omezení lze sublimační tisk realizovat pouze na bílý textil.

Efekty

Glitter, 3D, puff, reflexní a metalický tisk, semišový vzor a další.

Transfer

Samostatné transfery libovolné technologie pro pozdější aplikaci a nebo k vlastnímu nažehlení.

Label

Visačky, etikety, štítky, balení. Vyrobíme vše a textilem to nekončí. Umíme i vizitky, letáky, samolepky a mnoho dalšího.

Investice

V roce 2022 jsme investovali do digitálních technologií, na konci roku jsme zakoupili poloautomatickou linku vysoké výrobní kapacity pro expresní¨výrobu objemných zakázek. V první polovině roku 2023 budeme investovat do technologií pro UV potisk reklamních předmětů.

Co neumíme nebo děláme opravdu neradi

Práce s dodaným textilem

Standardně s dodaným textilem vůbec nepracujeme, vyjma pár opravdu velkých a dlouhodobých zákazníků, kterým sneseme i modré z nebe. Spolupráci ale striktně nezahajujeme potiskem dodaného textilu.

Tisk ze špatných dat

Pro kvalitní výstup potřebujeme kvalitní podklady. Vektorizaci podkladů pro tisk umíme zajistit. S křivkami si velmi dobře rozumíme a umíme zajistit i kompletní vektorizace včetně úprav na základě dodané předlohy. U rastrových motivů zvládáme jednodušší úpravy (změna barvy, změna textu atp.), ale Photoshop není náš denní chléb.

Vizualizace

Spousta zákazníků poptává vizualizaci produktu na základě poptávky. Tuto službu nerealizujeme. Samozřejmě, ke každé zakázce zasíláme předtiskovou korekturu (náhled) k odsouhlasení. Korekturu zpracovává vždy profesionální grafik a každé zakázce se věnuje individuálně. Nepoužíváme automaty k výrobě vizualizací. Příprava korektury je časově poměrně náročná a z toho důvodu jí realizujeme až na základě přijaté objednávky. Korektura je od nás vždy zdarma a můžete jí připomínkovat v neomezeném množství do doby, než budete s výsledkem spokojeni.

Neradi se díváme na konkurenci, která nás kopíruje :)

Jak se říká, když dva dělají totéž, není to totéž. Nijak zásadně to neřešíme, ale kopírování našich textů, včetně právních dokumentů, systému množstevních slev a celkového tónu komunikace se nám opravdu nelíbí. Díky bohu vyvíjíme e-shop na míru a tak jsou některé funkce, oku obvykle neviditelné, které zkopírovat nejdou, stejně tak jako naše firemní DNA.

Recenze

Objednávám pro firmu - s vyšitým logem, i jako soukromá osoba - pro rodinu. Trička jsou vždy kvalitní, komunikace skvělá, i cena je dobrá. Určitě se opět vrátím.

GERLICH ODRY s.r.o.

Spokojenost, doporučujeme vás dále mezi své kolegy.

Strojírenský zkušební ústav, s.p.

Děkujeme za včasné vyřízení zakázky. Oblečení je nejen slušivé, ale i velice pohodlné.

JOURNEYMAN CZ s.r.o.

Spokojenost, od počáteční komunikace s panem Kubalem, až po komunikaci s grafikem, doba dodání přijatelná. Finální výsledek potisku na tričkách je parádní. Určitě využijeme znovu vaše služby.

ZIPPER s.r.o.

Již poněkolikáté objednávka - pěkný materiál triček a potisk drží perfektně!

TJ Sokol Dolní Kralovice, z.s.

Blesková komunikace, rychlé dodání, skvělá kvalita firemního oblečení. Určitě objednáme znovu.

Kohut Trade Company s.r.o.

Chcete s námi spolupracovat?

Projděte si naší nabídku na e-shopu, podívejte se detailně na informace o potisku a výšivce a nebo nás rovnou kontaktujte. Pokud poptáváte specifický textil, který na eshopu nemáme, obraťte se na nás s Vaší představou. Můžete využít i formulář níže.

Poptávkový formulář

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

Odesláním formuláře berete na vědomí zpracování osobních údajů.