O nás

Jsme středně velký e-shop a firma s dvacetiletou historií zabývající se především online prodejem reklamního textilu. O každodenní komunikaci se zákazníky a vychystávání objednávek se stará pětičlenný tým pracovníků.

Máme dvě vlastní kamenné prodejny. I přes relativně malý počet zaměstnanců patříme mezi největší české e-shopy specializující se výhradně na prodej reklamního textilu. To je důsledkem především komplexní znalosti IT, využívání moderních technologií a automatizace každodenních procesů. Díky nulové fluktuaci jsou všichni naši zaměstnanci perfektně proškolení v činnosti, kterou vykonávají. Samozřejmou výhodou jsou naše dvacetileté zkušenosti s podnikáním.

Profilujeme se jako rodinná firma, právní formou sdružení fyzických osob na základě smlouvy o společnosti. V současné době neuvažujeme o transformaci do jiné právní formy typu s.r.o. či a.s., jelikož aktuálně nevnímáme žádné přidané hodnoty v těchto právních formách podnikání. Roční obrat firmy je v nižších desítkách milionů Kč.

Respektujeme platnou legislativu, veškeré naše povinnosti konzultujeme s externí advokátní kanceláří. Daňovou evidenci vedeme u daňového poradce. Nemáme žádné provozní úvěry. Veškerý provoz a rozvoj firmy financujeme výhradně z vydělaných peněz. Díky stabilnímu cash flow a dlouhodobému ukotvení na trhu se nemusíte obávat jakékoliv formy spolupráce.

Věříme na hodnoty jako je vzájemná důvěra a uzavření obchodu podáním ruky. Za klíčové považujeme perfektní pochopení potřeb zákazníka a uzpůsobení nabídky tak, aby reflektovala aktuální poptávku. Vnímáme fakt, že maloobchodní prodej se v posledních letech přesouvá do online prostředí, proto dlouhodobě vyvíjíme vlastní řešení e-shopu reflektující naše i zákaznické potřeby.

Dokážeme vnímat hodnotu zákazníka, firmu jsme budovali postupnými kroky až do současné podoby a chceme kontinuálně růst dále. V posledních pěti letech obratově i ziskem rosteme meziročně o desítky procent. Tento fakt je důsledkem perfektních služeb, které zákazníkům poskytujeme.

Pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší firmou, věříme, že se zapojíte mezi 99,9% spokojených zákazníků a naše spolupráce bude dlouhodobá a oboustranně prospěšná.

Lukáš Kubale
spolumajitel e-shopu online-textil.cz