O nás

Historie naší firmy je více než 25 let. Od samotného vzniku se profilujeme jako rodinná firma. Patříme mezi přední dodavatele reklamního textilu v ČR.

Nabízíme propracovaný internetový obchod, odbornou zákaznickou péči na základě dlouholetých zkušeností a špičkové doplňkové služby ve formě potisku a výšivky. Mezi nákupní benefity, které nás odlišují od konkurence, jednoznačně patří rychlost zpracování objednávky (zejména u objednávek bez potisku/výšivky), možnost nákupu již od 1 ks, doprava od 2 000 Kč zdarma a prodloužená lhůta pro výměnu/vrácení zboží až do 30 dnů.

Důraz klademe především na korektní vztahy, vysokou úroveň nabízených služeb, profesionalitu v komunikaci a férové jednání. Dostatečné technologické i strojové zázemí nám umožňuje realizaci zakázek všech velikostí.

Většina velkých klientů s námi spolupracuje dlouhodobě. Za dobu existence firmy jsme zpracovali statisíce zakázek. Zboží dodáváme v rámci celé EU.

Reference zákazníků si můžete ověřit např. na Heureka.cz, malou ukázku zakázek realizovaných včetně potisku/výšivky najdete na stránce Potisk/výšivka. Část vybraných zákazníků najdete na stránce Reference.