O nás

Jsme středně velký e-shop a firma s dvacetiletou historií zabývající se především online prodejem reklamního textilu. Od počátku se profilujeme jako rodinná firma. Aktuální obrat firmy je v nižších desítkách milionů Kč.

O každodenní chod firmy se stará sedmičlenný tým pracovníků. Důraz klademe jednoznačně na kvalitu poskytovaných služeb a zákaznickou péči. V posledních letech věnujeme pozornost především neustálé modernizaci internetového obchodu. Používáme moderní technologie, díky čemuž dokážeme odbavit velké množství zákazníků i v relativně malém počtu zaměstnanců. Navštívit nás můžete také na jedné z našich kamenných prodejen.

Jako zákazník jistě oceníte naše férové a poctivé jednání. Držíme slovo i dohodnuté termíny. Za dvacet let historie jsme neměli žádnou půjčku, veškeré naše závazky platíme řádně a včas. Účetnictví vedeme u externího daňového poradce, veškerou dokumentaci máme právně ověřenou.

O kvalitě našich služeb svědčí i spokojenost zákazníků, která se drží dlouhodobě nad 99%. V historii naší firmy jsme spolupracovali se subjekty všech typů a velikostí, některé z referencí si můžete prohlédnout zde: https://online-textil.cz/reference