Speciální tiskové efekty

Originalita, vizuální poutavost a jednoznačná přidaná hodnota. Vítejte ve světě efektového tisku, díky kterému dokážeme realizovat zakázky za hranicemi Vašich představ.

Samotná realizace tiskových efektů je náročná na přípravu a zároveň existují předlohy, u kterých není vhodné některý z efektů realizovat. Veškeré možnosti s Vámi probereme na základě dodané grafiky.

1 Puff

Běžný plastický efekt. Výsledný potisk výrazně napění nad potiskovanou plochou. Jeden z nejpoužívanějších a nejlevnějších tiskových efektů. Hrany potisku jsou mírně oblé.

Puff (foto č.1)

2 3D tisk

Úžasně ostrý a vizuálně výrazně poutavý efekt vystupující nad potiskovanou plochu. Narozdíl od efektu puff jsou hrany potisku ostré. Cenově jeden z nejnáročnějších efektů.

3 Glitter

Na standartní potisk dokážeme přidat speciální kovové pigmenty, které výslednému potisku dodají netradiční třpytivý vzhled. Glittery jsou dostupné v různých barvách, standartně používáme zlatý a stříbrný. Obzvlášť oblíbený je tento efekt u dámského publika (kosmetika, kadeřnictví atp.).

Glitter (foto č.1)

4 Parciální lak

Výslednému potisku dokážeme dodat vysoký lesk za použití parciálního laku. Doporučujeme realizovat především u motivů s výrazným kontrasním rozdílem oproti podkladovému textilu.

Parciální lak (foto č.1)

5 Luminiscenční potisk

Svítící potisk. Výsledný potisk svítí ve tmě. Pro optimální výsledek lze volit z těchto barevných kombinací:

6 Reflexní potisk

Klasický reflexní odrazivý tisk. Standartně lze realizovat pouze jako jednobarevný motiv stříbrnou reflexní barvou. Termotransferově lze po domluvě realizovat i žlutou, červenou, zelenou a modrou.

7 Efekty termotransferového tisku

Metalické a strukturované fólie, více najdete zde: vzorník_2016 (.jpg)