Reklamní textil

Reklamní textil patří mezi nejoblíbenější reklamní předměty. V naší nabídce najdete reklamní textil v různých cenových hladinách z kolekce Adler, Malfini a Piccolio. Všechny produkty nesou pečeť kvality Oeko-Tex Standart 100. Mezi nejprodávanější textil patří trička a polokošile, dodáváme ale také košilemikiny, bundy a vesty, čepice, fleecefroté produkty, tašky a kalhoty.

Nosným programem naší činnosti je internetový prodej reklamního textilu a s ním související činnosti. Textil prodáváme bez potisku již od 1 ks firmám, státním institucím, i koncovým zákazníkům. Dodáváme velkoobjemové zakázky v nákladu do 10 000 ks. Na přání zákazníka zajišťujeme i kompletní dodávky včetně potiskuvýšivky či sublimace. Náročným zákazníkům nabízíme možnost efektového tisku či laserového gravírování. Na některé produkty umíme zrealizovat i 3D výšivky.

Doplňujícím programem naší činnosti je zakázková výroba textilu. Tuto výrobu rozdělujeme na dvě části. První z nich je branding katalogového textilu, který zajišťujeme již v nákladech od 200 ks. Katalogový textil opatříme vlastními textilními etiketami, papírovými visačkami a textil zabalíme po kusech do PVC sáčků. Druhou, náročnější, částí je kompletní výroba textilu na zakázku přesně dle požadavků zákazníka.

Velice oblíbený je i celoplošný sublimační zakázkový potisk textilu. Dokážeme celoplošně potisknout a následně sešít do výsledné podoby produkty jako fotbalové triko, cyklodres, hojekový dres, šály atp.

Jako hlavní konkurenční výhody vnímáme naše zkušenosti se všemi typy zakázek a kompletní řešení výroby. Zajisté oceníte i rychlé dodací lhůty, programy množstevních slev a prodej již od 1 ks.


Jitka Kubalová

Potřebujete poradit s objednávkou?

Zavolejte mi na 602 651 313 (PO-PÁ 09:00 - 17:00), nebo napište na objednavky@online-textil.cz.

Koupit